Tamay Zengin

Tamay Zengin

thyfutbol@gmail.com

Abdullah Avcı abime başarılar dilerim

Abdullah abim ve ekibinin Milli takımın başına getirilmesi benim gibi Milli takım hayalleri kuran gençleri çok mutlu etti.
Abdullah abi, ben 1999 doğumlu THY futbol takımının miniklerinde takım kaptanı ve santrafor olarak oynuyorum. Yaklaşık 4 yıldır haftanın üç günü Pazartesi , Çarşamba ve Cuma günleri antreman , Haftada bir gün de maç yapıyoruz. Senede sadece 15 gün antreman yapmıyoruz.Daha güçlü ve kıvrak olup maçlarda sakatlanmamak için THY Futbol Takımı olarak 3 ay boyunca haftada 2 gün aletli jimnastik yapıyoruz. Hocamız Salih Erdoğan , bizleri senelerdir yurtdışı maçlarına götürüyor.2009-2010 Bulgaristanın Burgaz şehrinde birinci lig takımlarıyla turnuvaya katıldık ve çok başarılı olduk.2010-2011 yılında Bulgaristanın Varna şehrinde turnuvalara katıldık 16 takım arasında 3.olduk ve en centilmen takım seçildik.
Türkiye'de 2010-2011 senesinde U13 liginde maalesef 1 puanla şampiyonluğu kaçırdık . Ve bu sene 2011-2012 U-13 ve U-14 ligi için Bursa'da Bursaspor la ve Çanakkale'de Çanakkale sporla , Sakarya'da Sakarya sporla , Pınarhisar'da Pınarhisar sporla , Lüleburgaz'da Lüleburgaz sporla , Kırklareli'nde Kırklareli sporla , İstanbul'da İBB sporla , İstanbul da Galatasaray spor klubü altyapısıyla hazırlık maçları yaptık.
Bu sene hazırlık maçlarımız sürecek bizler 1998 ve 1999 doğumlu amatör futbolcularız. THY futbol takımı U-13 VE U-14 lig maçlarını ve bizim antreman çalışmalarımızı izleyip lütfen Milli takımın alt yapısından A Milli takıma kadar götürmenizi çok istiyorum. Alt yapı hocalarını lütfen bizim hocamız gibi bilgili ve sabırlı hocalardan kurun ki Milli takımımız çok başarılı olsun. Abdullah abi ve ekibibene çok güveniyoruz. Başarılı olmasını takımım ve Tükiye adına candan diliyorum.