Tamay Zengin

Tamay Zengin

thyfutbol@gmail.com

Florya’dan Balat’a

2008 yılında Florya İBB spor okulu 1999 yaş gurubuna yazıldım tam 4 yıldır Salih Erdoğan hocamla çalışıyorum.
Yaz kış demeden hiçbir antremanı kaçırmadım haftada üç gün bizimle uğraşan hocamız yaşlanırken bizler büyüdük . Florya İBB spor okulu futbolcuları olarak her birimizi birçok büyük kulüp çalışmalarımızı izleyip istedi.Bazı arkadaşlarımız gitti ben hocamdan ayrılmayı hiç düşünmüyordum beni de birkaç büyük kulüp istedi ama kısmet İstanbul Büyükşehir spora oldu.
Ben Salih Erdoğan hocamdan ve takım arkadaşlarımdan ayrılmayı düşünmeme rağmen Salih Hocam dediki; Tamay benim işim sizleri ailesine ,büyüklerine saygılı ve çok iyi futbolcu olarak yetiştirmek sizlerin birer futbolcu olmanız benim için en büyük onur ve gururdur sen git futbolunu oyna beni de gururlandır dedi.
Florya İBB spor tesislerini yaz kış onlarca çocuk top oynarken, soyunup giyinirken istemedende olsa etrafı batırdık onlar temizledi ve tek bir kere bile bizlere kızmadılar. Tesis müdürlerine ve çalışanlarına hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca THY Spor Kulübü yöneticilerine de çok teşekkür ederim, bizleri Yurt dışındaki futbol turnuvalarına ve Türkiye nin bir çok şehrine hazırlık ve dostluk maçlarına götürdükleri için.
Florya İBB spor okulundan daha çok futbolcular yetişecek buna kalben inanıyorum .