Tamay Zengin

Tamay Zengin

thyfutbol@gmail.com

Futbolcu olamasak pilot oluruz

THY Spor Kulübü U-15 futbol takımı olarak 2011-2012 İstanbul 5.grupta şampiyonu olduk. Takım hocalarımız Salih Erdoğan ve Ali Koç 'un bizlere verdikleri emekleri boşa çıkarmadık. Başarımızın ilk ödülü bir tepsi baklava Karaköy Güllüoğlun'dan geldi ve bundan sonraki maçlarda her galibiyetimize bir tepsi baklava göndereceklerini söyleyerek bizlere sponsor oldular.

THY Spor Kulübünde futbolcu olmak bir ayrıcalıktır. Salih Erdoğan gibi bir Antrenörle çalışmak ise şanstır. Yani THY nin futbolcuları olarak bizler şanslıyız.

THY Spor Kulübü yönetimi , takımımızı tanımak ve başarımızı ödüllendirmek için bütün futbolcu arkadaşlarımıza İBB Florya tesislerinde akşam yemeği verdi. Başkanımız Ahmet Bolat güler yüzüyle bizleri tek tek yönetimine tanıttı ve bizlere övgüler yağdırdı.Hepimiz çok mutlu olduk .

Başkanımız Ahmet Bolat ,Futbolda gösterdiğiniz başarıyı derslerinizde de göstermenizi istiyorum.Yeter ki sizler antrenmanlarınızı iyi yapın derslerinizde başarılı olun bizden sizlere tam destek dedi. Sizleri futbolcu yapamasak pilot yaparız diyerek , THY nin ayrıcalıklı bir kurum olduğunu bir kere daha bizlere gösterdi..

Teşekkürler THY Spor Kulübüm..Teşekkürler Salih Erdoğan Hocam..Teşekkürler THY futbolcu arkadaşlarım.