Lider THY'nin Şampiyon U-16 takımı Barcelona yolcusu

Lider THY nin Şampiyon U-16 takımı Barcelona yolcusu

THY Spor Kulübü U-16 Takımı İspanya Barcelona şehrinde yapılan 29 Haziran - 04 Temmuz 2015 erkekler için düzenlenen futbol turnuvasına Pazartesi sabah Türk havayolları 8.40 uçağı ile Barcelona şehrine gidiyor. Bu Turnuva ,Dünya'nın farklı ülkelerinden gelen gençlerin yarışmasını ve Barcelona şehrinin büyüleyici atmosferinde futbol oynamayı ve yeni dostluklar kurmayı sağlıyor. Genç yetenekleri birleştiren ve Barcelona spor kulübünün hocaları tarafından takip edilen bu turnuvalar Dünya üzerindeki takımların yeteneklerini sergilemeleri açısından oldukça önemli bir turnuva olduğunu ispatlıyor. Turnuva içeriğinde yapılan maçların yanı sıra NOU CAMP stadyumunu görme ve gezme imkânı bulunuyor.


 THY Spor Kulübü Başkanı Ahmet Bolat ve Yönetimi U-16 Futbol Takımına, Florya Sosyal tesislerinde akşam yemeği verdi.THY Spor Kulübü Başkanı Ahmet bolat konuşmasında ; U-16 Futbolcularına 4 yıl boyunca İstanbul şampiyonluk kupası getirdiniz yönetim olarak bizlerde sizi Barcelona futbol turnavasına gönderme kararı aldık bir kupada bize Barcelona'dan getirin diyerek genç futbolcuları tebrik etti.


THY Spor Kulübü Başkanı Ahmet Bolat, THY Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karataş, THY Spor Kulübü Genel Koordinatörü Abdullah Kelkitli ve organizasyon sahibi Hasan Ali Arıcan'ın katılımı ile imza töreni düzenlendi.