Salih E. Erdogan

Salih E. Erdogan

saliherdogan20@hotmail.com

Salih Hoca takımını anlattı:

T.H.Y Spor bünyesindeki, 1998-1999 doğumlu takım oyuncuları, aralıksız süren çalışmalarımızla fiziksel ve ruhsal gelişme göstermenin yanı sıra kendilerine kazandırılan kaliteli futbol anlayışı ile birlikte ortaya koydukları mücadelelerle futbol keyfini üst düzeye çıkarıyor.
Çocuklarımızdaki gelişmeyi daha ileri taşıyabilmek için düzenlediğimiz programlarımıza ne kadar uyuluyor? İdeal performansa ulaşıldı mı? Bu soruları değerlendirmek için göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterler:
1. Sahip Olunan Sorumluluk Bilinci
2. Derslerdeki Başarı Düzeyi
3. Sosyal Çevre İle Olan İlişkiler
4. İşbirlikçi Çalışma
5. Düzenli Beslenme
6. Sağlıklı Uyku Düzeni
Yukarıda belirtilen kriterler, tüm takım için değerlendirildiğinde, bunlara daha fazla özen gösterilmesi gerektiği ortaya çıkıyor. Bu noktada öğrencilerimizle birlikte velilerimize de görevler düşmektedir; bunun için velilerimizin gereken önemi vereceğinden eminim.
Belirtilen kriterlerin geliştirilmesi ideal performansın yakalanmasını, çocuklarımızın becerilerinin, özgüvenlerinin ve deneyimlerinin artmasını sağlayacaktır.
Grup birincisi ve şampiyonluk unvanlarını aldık, fakat gereken özen gösterildiğinde elde edeceklerimizin yanında bu çok tatmin edici kalmıyor. Çünkü çocuklarımızın daha ileri düzeylere çıkması ve profesyonelliğe aday oyuncular olmaları beni tatmin edecektir.

Teknik Sorumlu:
Salih ERDOĞAN